GELACAN® CHAMPION Black & Whote - 500 g Zobacz większe

GELACAN® CHAMPION Black & White - 500 g

Orling

Nowe

GELACAN® CHAMPION to dodatek żywieniowy w postaci proszku zawierający naturalne substancje białkowe - hydrolizat kolagenu, spirulinę - algi morskie, lecytynę, biotynę i inne witaminy i substancje mineralne niezbędne do regeneracji białek organizmu, kolagenu i keratyny. Substancje te ważne są do utrzymania optymalnego stanu skóry i sierści.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

182,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dodatek żywieniowy z białkiem kolagenowym, lecytyną, glonami morskimi - spiruliną, manganem poprawiający jakość i pigmentację sierści, skóry i oka.

DLA PSÓW RAS CZARNO - BIAŁYCH

GELACAN® CHAMPION to dodatek żywieniowy w postaci proszku zawierający naturalne substancje białkowe - hydrolizat kolagenu, spirulinę - algi morskie, lecytynę, biotynę i inne witaminy i substancje mineralne niezbędne do regeneracji białek organizmu, kolagenu i keratyny. Substancje te ważne są do utrzymania optymalnego stanu skóry i sierści.

 Regularne stosowanie GELACAN® CHAMPION wspomaga zdrowe odżywienie skóry i sierści, jej wzrost i odpowiednią jakość, sprzyja poprawie pigmentacji sierści i nosa i poprawia ogólną kondycję psa.

 Ze względu na wysoką zawartość hydrolizatu kolagenu pozytywnie wpływa na stan chrząstek, stawów, kości i ścięgien. Dlatego wskazane jest regularne stosowanie GELACANU CHAMPION jako wspomagający dodatek żywieniowy dla wszystkich ras psów w celu zapewnienia zdrowia i dobrego odżywiania sierści.

GELACAN® CHAMPION przeznaczony jest do podawania w ramach profilaktyki przede wszystkim psom wystawowym w celu zapewnienia pokazowej kondycji championa. Jest przeznaczony również dla psów mających matową sierść bez połysku, łamiącą się, rzadką lub niedostatecznie ubarwioną, jak również dla psów cierpiących na wypadanie sierści, wzmożone swędzenie, zaczerwienienie i zgrubienie naskórka lub utratę jego elastyczności czy złuszczanie się. Wzmocnienie odżywienia skóry i sierści przynosi zaskakująco dobre rezultaty w przypadku całej masy problemów skórnych.

GELACAN® CHAMPION zawiera oprócz innych skutecznych składników również kombinację dwóch substancji sprawdzonych w pielęgnacji sierści psa, są nimi hydrolizat kolagenu oraz biotyna. Stosowanie biotyny w połączeniu z hydrolizatem kolagenowym działa zapobiegawczo:
 - przeciw łamliwej sierści
 - przeciw stracie połysku
 - przeciw wypadaniu i przerzedzeniu sierści
 - przeciw nadmiernemu wysychaniu skóry

GELACAN® CHAMPION zawiera również mangan, który działa na keratoplastyczność skóry i ubarwienie sierści. Zaburzenia metabolizmu manganu prowadzą do strat pigmentu szczególnie w przypadku sierści o czarnym kolorze, która zyskuje niepożądany odcień brązu. Do poprawy pigmentacji przyczynia się też zawartość miedzi, cynku i beta-karotenu, kwasu foliowego i witaminy B5.
 Profilaktyczna kuracja preparatem GELACAN® CHAMPION przynosi w przypadku zdrowych psów w krótkim czasie podniesienie jakości i pigmentacji sierści, zwiększenie jej gęstości i połysku, długości i plastyczności sierści w przypadku ras o długim włosie. Wspomaga i przyśpiesza regularne odnawianie sierści i przejście do kondycji wystawowej.

Skład:
 hydrolizowana żelatyna kolagenowa, lecytyna, chelat cynku, chelat wapnia, mączka z alg morskich - spirulina, chelat żelaza, witamina C, chelat manganu, witamina E (alfatokoferol), tlenek magnezu, chelat miedzi, biotyna, witamina B12, monofluorofosforan sodu, witamina B5, jodek potasu, witamina B6, kwas foliowy.

Oznaczenie Gwarantowana analiza w 1 kg Oznaczenie Gwarantowana analiza w 1 kg
MEm 14,3 MJ Kolagen CHP 496 g
Wilgotność 10,0% Wapń - Ca2+ 8,5 g
Związki azotu - białka (hydrolizat kolagenu) 490,0 g Żelazo - Fe2+ 2640 g
Tłuszcz 200,0 g Magnez - Mg2+ 2 g
Błonnik 2,5 g Cynk - Zn2+ 12000 mg
Popiół
70,0 g


Miedź - Cu2+ 320 mg
Mangan - Mn2+ 440 mg
Jod - J- 66 mg
Fluor - F- 20 mg
Witamina C 12000 mg
Witamina E (alfatokoferol) 2000 mg
Witamina B5 100 mg
Witamina B6 44 mg
Witamina B12 200 µg
Biotyna 400 mg
Kwas foliow 8 mg

   
Skład w 5 g proszku:
 Kolagen CHP 2480 mg; wapń 42,5 mg; magnez 10 mg; żelazo 13,2 mg; cynk 60 mg; miedź 1,6 mg; mangan 2,2 mg; jod 0,33 mg; fluor 0,1 mg; witamina C 60 mg; witamina E 10 mg; witamina B5 0,5 mg; witamina B6 0,22 mg; witamina B12 1 µg; biotyna 2000 µg; kwas foliowy 40 µg.

Instrukcja stosowania:
 Odmierzyć dzienną dawkę według podanej tabelki w zależności od masy psa. Preparat wsypać do karmy i zalać odpowiednią ilością wody, aby nastąpiło wymieszanie preparatu z karmą. Preparat przyjmowany jest przez psy bez problemów.
 

Masa psa Minimalna dzienna dawka Jak dozować Na ile dni wystarcza 150 g opakowanie
1-3 kg 1,5 g 0,5 miarki 100
5 kg 2,5 g 1 miarka 60
10 kg 5 g 2 miarki 30
20 kg 10 g 4 miarki 15

Opakowanie: 500 g.