GELACAN® Fast - 5 kg Zobacz większe

GELACAN® Fast - 5 kg

Orling

Nowe

GELACAN®Fast - dodatek żywieniowy z Boswellin®, peptydami kolagenowymi CHP, witaminami E, C i selenem, odpowiedni w przypadku występowania ostrych stanów bólowych układu ruchu psów. Zawiera zestaw aktywnych składników, które pozytywnie wpływają na leczenie stanów zapalnych w obrębie stawów, więzadeł oraz ścięgien, wzmaga mobilność stawów oraz obniża ból w stawach podczas spoczynku i ruchu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 339,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

GELACAN®Fast - dodatek żywieniowy z Boswellin®, peptydami kolagenowymi CHP, witaminami E, C i selenem, odpowiedni w przypadku występowania ostrych stanów bólowych układu ruchu psów. Zawiera zestaw aktywnych składników, które pozytywnie wpływają na leczenie stanów zapalnych w obrębie stawów, więzadeł oraz ścięgien, wzmaga mobilność stawów oraz obniża ból w stawach podczas spoczynku i ruchu.

Boswellin® jest oryginalną ziołową recepturą z dużą zawartością kwasów boswellowych skomponowaną w celu szybkiego wzrostu elastyczności i giętkości stawów oraz sprężystości ruchu. Preparat zawiera ziołowe ekstrakty, które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo oraz przywracają dobrą kondycję naczyń krwionośnych, poprawiają krążenie oraz odżywienie chorych tkanek. Rezultatem działania aktywnych składników Boswellin® jest ulga w bólu, zmniejszenie obrzęków oraz zwiększenie ruchomości stawów. Aktywne substancje wspomagają organizm w przypadku silnego bólu jak również przewlekłego zapalenia. Powstrzymuje rozrost tkanek podczas zapalenia jak również powstrzymuje zwyrodnienie tkanek łącznych. Mechanizm działania jest podobny do leków przeciwzapalnych, ale z wykluczeniem efektów ubocznych ze strony układu trawiennego. Peptydy kolagenowe CHP wzmagają produkcję kolagenu o 100%, przynoszą ulgę i usuwają konsekwencje uszkodzenia stawów, więzadeł oraz ścięgien. Wpływają one również na metabolizm komórek w obrębie tkanek łącznych poprzez syntezę fizjologicznego kolagenu, normalizują ich aktywność i usuwają ból.

Selen ma znaczący wpływ w procesie leczenia zapaleń reumatoidalnych. Razem z witaminą E pozytywnie wpływa na przebieg osteoartrozy i łagodzi ból. Działają one jako silne przeciwutleniacze i chronią organizm przed działaniem wolnych rodników.
Witamina C ważna jest dla normalnej produkcji i funkcjonowania wszystich tkanek łącznych. Działa jako przeciwutleniacz, pobudza odporność i pomaga usuwać zmęczenie.

Wskazania:
 - w przypadku ostrych dolegliwości ruchowych (kulawizny, obrażenia stawów, więzadeł i ścięgien)
 - w przypadku zapalenia więzadeł, ścięgien i mięśni
 - po urazach i zabiegach chirurgicznych
 - w razie zesztywnienia stawów
 - dla starszych psów, wzmaga ruchomość i aktywność.

Skład:
 hydrolizowana żelatyna kolagenowa (90%), zioło - Boswellia serrata (9%)

Substancje odżywcze w 1 kg - naturalne składniki odżywcze:
selen 3460 µg (organiczna forma selenu uzyskiwana z drożdży gatunku Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060), witamina C 4330 mg, witamina E 3460 mg

Gwarantowany skład:
źródło protein 83%, źródło włókna 0%, źródło olejów i tłuszczu 4,5%, źródło popiołu 1,8%

Skład w dziennej dawce na 10 kg wagi psa:
peptydy kolagenowe CHP 1350 mg, ekstrakt z Boswellia serrata - Boswellin® 130 mg, selen 5,2 µg, witamina C 6,5 mg, witamina E 5,2 mg

Instrukcja stosowania:
 Należy odmierzyć dzienną dawkę według tabelki w zależności od masy psa. Preparat wsypujemy do karmy i zalewamy niewielką ilością wody tak, aby doszło do zmieszania preparatu z karmą.
 Preparat należy podawać codziennie przez co najmniej 2 miesiące, wskazane użycie długoterminowe.

Masa psa Minimalna dzienna dawka Jak dozować Na ile dni wystarcza 150 g opakowanie Na ile dni wystarcza 500 g opakowanie Na ile dni wystarcza 5 kg opakowanie
1 kg 0,15 g Na czubku noża
10 kg 1,5 g 0,5 miarki 100 333 3330
20 kg 3,0 g 1 miarka 50 167 1670
30 kg 4,5 g 1,5 miarki 33 111 1110
40 kg 6,0 g 2 miarki 25 83 830

Opakowanie: 5 kg